Людям з порушення зору Звичайна версія

ДО УВАГИ ВКЛАДНИКІВ ПАТ "ВіЕйБі Банк"

17.03.2015

У зв’язку з закінченням терміну дії тимчасової адміністрації у ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВіЕйБі Банк" (далі - ПАТ "ВіЕйБі Банк") та з огляду на затверджений планом врегулювання найменш витратний спосіб виведення неплатоспроможного ПАТ "ВіЕйБі Банк" з ринку - ліквідація неплатоспроможного банку з відшкодуванням з боку Фонду коштів за вкладами фізичних осіб, Фонд звернувся до Національного банку України з пропозицією про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ "ВіЕйБі Банк".

З огляду на необхідність завершення Фондом повного технологічного циклу формування переліку вкладників, які мають право на відшкодування в період ліквідації банку, з 17.03.2015 будуть призупинені виплати коштів вкладникам ПАТ "ВіЕйБі Банк" через відділення шести банків.

Водночас, повідомляємо, що виплати коштів вкладникам ПАТ "ВіЕйБі Банк" поновляться не пізніше семи днів з дня прийняття рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку, встановленого Національним банком України, і здійснюватимуться вкладникам незалежно від строку завершення дії договору.

Інформацію про дату початку виплат та банк-агент Фонду буде оголошено на офіційному сайті Фонду - www.fg.gov.ua, на сайті ПАТ "ВіЕйБі Банк" -  www.vab.ua, а також буде опубліковано в газеті "Голос України".

Довідкова інформація за телефоном у Фонді: 0 800-308-108 (дзвінки по Україні безкоштовні) та ПАТ "ВіЕйБі Банк": 38 (044) 496-33-96.