Людям з порушення зору Звичайна версія

Оголошення про здійснення виплат вкладникам ПАТ "ВіЕйБі Банк" за договорами банківського вкладу, строк дії яких закінчився у період з 21 листопада 2014 року по 09 лютого 2015 року включно

19.02.2015

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АКЦІОНЕРНИЙ БАНК "ВіЕйБі Банк" (далі - ПАТ "ВіЕйБі Банк") здійснює виплати коштів вкладникам за договорами банківського вкладу, строк дії яких закінчився у період з 21 листопада 2014 року по 09 лютого 2015 року включно, а також продовжуються виплати коштів вкладникам за договорами банківського вкладу, строк дії яких закінчився раніше, та за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки). Виплати коштів вкладникам здійснюватимуться через відділення шести банків.

Вкладникам, які при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з ПАТ "ВіЕйБі Банк" вказали місце реєстрації проживання за паспортом: Автономна республіка Крим, Донецька, Луганська, Львівська, Миколаївська, Херсонська область або м. Севастополь, за отриманням коштів необхідно звертатись до будь-якого відділення ПАТ "АЛЬФА-БАНК".

Вкладникам, які при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з ПАТ "ВіЕйБі Банк" вказали місце реєстрації проживання за паспортом: Івано-Франківська, Волинська, Закарпатська, Кіровоградська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька або Чернігівська область, за отриманням коштів необхідно звертатись до будь-якого відділення ПАТ "КБ "ПРИВАТБАНК".

Вкладникам, які при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з ПАТ "ВіЕйБі Банк" вказали місце реєстрації проживання за паспортом: Вінницька або Тернопільська область, за отриманням коштів необхідно звертатись до будь-якого відділення ПАТ "КБ "ХРЕЩАТИК".

Вкладникам, які при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з ПАТ "ВіЕйБі Банк" вказали місце реєстрації проживання за паспортом: м. Київ або Київська область, а також вкладникам - нерезидентам за отриманням коштів необхідно звертатись до будь-якого відділення АБ "УКРГАЗБАНК".

Вкладникам, які при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з ПАТ "ВіЕйБі Банк" вказали місце реєстрації проживання за паспортом: Житомирська, Полтавська або Сумська область, за отриманням коштів необхідно звертатись до будь-якого відділення АТ "УКРСИББАНК".

Вкладникам, які при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з ПАТ "ВіЕйБі Банк" вказали місце реєстрації проживання за паспортом: Дніпропетровська, Запорізька, Одеська, Харківська або Черкаська область, за отриманням коштів необхідно звертатись до будь-якого відділення ПАТ "БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ".

Для отримання коштів за зазначеними договорами, вкладникам необхідно звернутися до відділення банку, визначеного для кожного вкладника, з паспортом та документом органу про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).

Виплати вкладникам здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень. Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно звернутися до ПАТ "ВіЕйБі Банк".

Про строки та порядок виплат вкладникам, строк дії договорів яких закінчується після 09 лютого 2015 року, буде оголошено додатково на офіційному сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб - www.fg.gov.ua, на сайті ПАТ "ВіЕйБі Банк" - www.vab.ua/ukr та у відділеннях даного банку.

Довідкова інформація за телефонами:

· ПАТ "ВіЕйБі Банк": 38 (044) 496-33-96;

· Фонд гарантування вкладів фізичних осіб: 0 800-308-108 (дзвінки по Україні безкоштовні);

· ПАТ "АЛЬФА-БАНК": 0 800-50-30-50;

· ПАТ "КБ "ХРЕЩАТИК": 38 (044) 490-25-00, 0 800-500-212 (в Україні безкоштовно); цілодобовий контакт-центр: 38 (044) 490-52-31, 0 800-305-505 (в Україні безкоштовно),

· ПАТ "КБ "ПРИВАТБАНК": 3700;

· АБ "УКРГАЗБАНК": 0 800-309-000;

· АТ "УКРСИББАНК": 0 800-505-800;

· ПАТ "БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ": 0 800-30-40-40.