Людям з порушення зору Звичайна версія

Пул активів ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК», ПАТ «ЕНЕРГОБАНК», ПАТ «ПРОФІН БАНК», ПАТ «ВБР», ПАТ «ВІЕЙБІ БАНК», АТ «ДЕЛЬТА БАНК», АТ «ЗЛАТОБАНК», ПАТ «КБ «НАДРА», АБ «ПОРТО-ФРАНКО», ПАТ «РАДИКАЛ БАНК», ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК», ПАТ «КБ «ІНВЕСТБАНК».

Пул активів ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК»,  ПАТ «ЕНЕРГОБАНК», ПАТ «ПРОФІН БАНК», ПАТ «ВБР»,  ПАТ «ВІЕЙБІ БАНК», АТ «ДЕЛЬТА БАНК», АТ «ЗЛАТОБАНК»,  ПАТ «КБ «НАДРА»,  АБ «ПОРТО-ФРАНКО», ПАТ «РАДИКАЛ БАНК»,  ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК», ПАТ «КБ «ІНВЕСТБАНК».
Номер лоту
F153GL34231
Дата торгів
2018-11-19
Незабаром торги Стартова ціна на аукціоні: 239 403 876,00 грн
Надіслати заявку

Менеджер банку обов'язково зв'яжеться з Вами!

Інформація та документи, розміщені на цьому сайті, були підготовлені Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) виключно для інформаційних цілей і не повинні вважатися спонуканням до будь-яких дій чи бездіяльності. Інформація та документи, що міститься на цьому сайті, були отримані з/або ґрунтуються на джерелах, які вважаються надійними, але не є вичерпними та не можуть сприйматися як повні або актуальні. Рішення покупця щодо будь-яких дій або бездіяльності повинно ґрунтуватися на власних оцінках та дослідженнях майна (активу/активів), котре реалізується, в тому числі шляхом перевірки інформації у відповідних державних реєстрах та інших відкритих джерелах інформації. Фонд не несе відповідальності за рішення покупця та його наслідки, що ґрунтуються на інформації, викладеній на даному сайті.​