Людям з порушення зору Звичайна версія

Кредитний портфель, що складається з прав вимоги за 295 кредитними договорами, які не забезпечені іпотекою (авто кредити)

Кредитний портфель, що складається з прав вимоги за 295 кредитними договорами, які не забезпечені іпотекою (авто кредити)
Номер лоту
F39GL39428
Дата торгів
2019-01-23
Незабаром торги Стартова ціна на аукціоні: 26 454 051,00 грн
Надіслати заявку

Менеджер банку обов'язково зв'яжеться з Вами!

Інформація та документи, розміщені на цьому сайті, були підготовлені Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) виключно для інформаційних цілей і не повинні вважатися спонуканням до будь-яких дій чи бездіяльності. Інформація та документи, що міститься на цьому сайті, були отримані з/або ґрунтуються на джерелах, які вважаються надійними, але не є вичерпними та не можуть сприйматися як повні або актуальні. Рішення покупця щодо будь-яких дій або бездіяльності повинно ґрунтуватися на власних оцінках та дослідженнях майна (активу/активів), котре реалізується, в тому числі шляхом перевірки інформації у відповідних державних реєстрах та інших відкритих джерелах інформації. Фонд не несе відповідальності за рішення покупця та його наслідки, що ґрунтуються на інформації, викладеній на даному сайті.​